ورود به سیستم
نام کاربری:
کلمه عبور:

امکانات


یکشنبه 26 بهمن 1399   چگونه فضای اینترنت را برای کودکان دانش‌آموز ایمن کنیم؟
ضریب نفوذ استفاده از فضای مجازی در جامعه، کودکان و نوجوانان را در برابر حجم وسیعی از محتواهایی قرار داده که با سن آنان تناسب ندارد. چگونگی کنترل کودکان در این فضا همواره یکی از اصلی‌ترین دغدغه کنونی خانواده‌های ایرانی است.
مطالعه ادامه . . .
یکشنبه 26 بهمن 1399   اینترنت ماهواره ای استارلینک ۱۰ هزار کاربر دارد
اینترنت ماهواره ای اسپیس ایکس بیش از ۱۰ هزار کاربر در سراسر جهان دارد. این سرویس استارلینک برای کاربران، اینترنتی با سرعت دانلود و آپلود ۱۰۰ و۲۰ مگابیت‬ برثانیه فراهم می‌کند.
مطالعه ادامه . . .
یکشنبه 26 بهمن 1399   وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: وعده اتصال روستاها به اینترنت عملی می‌شود
زنجان-وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بخش اعظمی از وعده اتصال روستاها به اینترنت محقق شده و مابقی نیز تا پایان امسال محقق خواهد شد.
مطالعه ادامه . . .
یکشنبه 26 بهمن 1399   آذری جهرمی: اینترنت فارسی‌تر می شود
اقتصاد نیوز : آذری جهرمی وزیر ارتباطات با اعلام اینکه امکان ثبت آدرسهای اینترنتی به زبان فارسی فراهم شده، از فارسی تر شدن اینترنت خبر داد.
مطالعه ادامه . . .
یکشنبه 26 بهمن 1399   اینترنت جهانی تا ۱۰ سال دیگر به نقطه پایان می‌رسد
یک پژوهشگر فضای مجازی با اشاره به سیاستی که کشورهای مختلف در تفکیک پهنای باند داخلیشان از اینترنت بین‌الملل در پیش گرفته‌اند، گفت: اینترنت تا ۱۰ سال آینده به این شکل فعلی وجود نخواهد داشت.
مطالعه ادامه . . .
یکشنبه 26 بهمن 1399   بسته خبری رادیو و تلویزیون|سامانه ثبت تخلفات ترافیک اینترنت در ساترا راه‌اندازی شد
بسته خبری رادیو و تلویزیون|سامانه ثبت تخلفات ترافیک اینترنت در ساترا راه‌اندازی شد «ساترا» در جهت حمایت از حقوق کاربران، اقدام به راه‌اندازی یک سامانه برای ثبت تخلفات هزینه ترافیک اینترنت در محتوای نمایشی رسانه‌ها کرده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در بسته خبری امروز رادیو و تلویزیون، خبرهایی همچون قدردانی همسر شهید امنیت مجلس از عوامل سریال "دادِستان"، راه‌اندازی سامانه ثبت تخلفات ترافیک اینترنت اپراتورهای همراه و سری جدید "شهران" روی آنتن شبکه پنج به همراه جزئیات آمده است:
مطالعه ادامه . . .

 
آخرين محصولات ارسالي

رشت - فلکه گاز - به سمت بلوار لاکان - (دانشگاه آزاد) - بعد از پل طالشان - شهرک خمینی